Земельні ділянки у Звенигодці та Звенигородському районі

/ / Земельні ділянки у Звенигодці та Звенигородському районі
Земельні ділянки у Звенигодці та Звенигородському районі2017-01-13T00:00:00+02:002017-01-16T09:10:21+02:00

У каталозі нашого сайту представлені земельні ділянки, а також під зведення заміської нерухомості або сільськогосподарські роботи.

Найчастіше люди купують землю під будівництво житлового будинку, особливо якщо вона знаходиться на території міста.

Порожня земля без будинку може бути цікава людям, які шукають садовий земельну ділянку під особисте присадибне господарство. Для цих цілей призначаються території сільськогосподарського призначення. Вони не призначаються для постійного проживання, а використовуються переважно для садівництва і городництва. В нашій базі можна підібрати відповідний дачну ділянку без будинку або з готовим будинком. Вже зараз ви можете подивитися різні пропозиції продавців, порівняти ціни і зробити власні висновки про стан земельного ринку. А більш детальну інформацію вам нададуть фахівці АН Сегмент. Ми відповімо на ваші запитання, розповімо про наявність відповідної землі в тій чи іншій місцевості, пояснимо принципи ціноутворення.

Ми допоможемо швидко і без будь-яких ризиків купити ділянку, в тому числі з будинком. До ваших послуг - весь спектр робіт по організації і оформлення угоди купівлі-продажу. Ріелтори компанії забезпечать вам повну юридичну безпеку, подбають про належну підготовку документів.

Особливості купівлі-продажу землі

Варто розуміти, що угоди з земельними наділами мають певну специфіку. Перед тим як купувати землю, необхідно упевнитися в тому, що вона має відповідне призначення (дозволений тип експлуатації). Так, якщо ви збираєтеся купити землю під будівництво, то вона повинна ставитися до території міста. А дачну ділянку без будинку повинен входити до складу сільськогосподарського, але ні в якому разі не лісового або водного земельного фонду.

При підготовці до вашій угоді ріелтори АН Сегмент уважно вивчать документи, що засвідчують право власності продавця. Головною папером, при цьому, є свідоцтво держреєстрації - саме в ньому зафіксовані всі ключові відомості про об'єкт купівлі-продажу.

Що містить свідчення держреєстрації:

  • Дані про власника землі.
  • Площа об'єкта.
  • Тип земельної ділянки.
  • Дозволений тип експлуатації (призначення).
  • Номер держреєстрації.
  • Номер по кадастровому плану.

Як вибрати і купити землю

Каталог нерухомості агентства постійно поповнюється новими пропозиціями від власників. Ми оперативно публікуємо інформацію про актуальні об'єктах на сайті, постачаємо оголошення фото та детальними описами, щоб вам було легше зорієнтуватися. Готові запропонувати вам купити земельну ділянку.