Як не помилитись у виборі нерухомості?

/ / Як не помилитись у виборі нерухомості?
Як не помилитись у виборі нерухомості?2016-03-25T11:24:45+02:002016-03-25T11:25:41+02:00

Проблема придбання власного комфортного житла – одна з самих нагальних та життєво важливих практично для кожної людини. І в цьому нема нічого дивного, адже ніхто (чи майже ніхто) не погодиться жити в некомфортних умовах (без інженерних комунікацій, без опалення, в незручному районі без доріг чи транспортної розв’язки тощо).

Отже, традиційно багато людей роками збирають кошти на придбання чи оренду нерухомості, часто навіть багато в чому себе обмежуючи. І це все робиться для того, щоби колись все-таки людина змогла проживати у саме тій нерухомості, яка буде максимально наближена до тієї, про яку людина мріяла.

Ну і звичайно, придбання чи оренда житлової нерухомості – це дуже відповідальна і далеко не повсякденна проста операція

Розпочинати цей процес логічніше всього зі складання чіткого плану дій. Людина повинна конкретно та об’єктивно визначити свій теперішній та по можливості і майбутній власний дохід, та суму, яку вона здатна та згідна виділити на вирішення особистого житлового питання

Сьогодні по всій країні виставлено на продаж величезну кількість типів та видів нерухомості на любий смак та гаманець. Ринок пропонує різноманітну нерухомість в Києві, Черкасах, Звенигородці, Ватутіне і т.д., як елітну в центральних районах та особняках, так і економні квадратні метри вторинного ринку.

Отже, плануючи придбання власного життя в подальшому, дуже бажано навчитись орієнтуватись на ринку нерухомості Звенигородки чи будь-якого іншого міста

Просто вирішіть для себе, що ви хочете чи можете придбати: новобудову чи вторинне житло? Новобудова має ряд переваг, це в першу чергу сучасне планування та новітність інженерних комунікацій.

Дуже важливим аспектом, який суттєво впливає на вартість нерухомості – це район, в якому вона розташована та прилягаюча інфраструктура.

Спробуйте більш-менш чітко сформулювати для себе, якого розміру квартира вам підійде згідно ваших побажань та можливостей, та в якому стані вона може бути. Ці фактори також впливають на ціну. Якщо ваш вибір – «під ремонт», то обов’язково прорахуйте суму, в яку це виллється, навіть якщо ви збираєтесь провести ремонт власними силами. А також передбачте можливість виділення у подальшому коштів з власного бюджету для ремонту.

Отже, після прискіпливого аналізу (ціна, район, будинок чи квартира, стан, поверх, планування, площа), ви для себе зробили вибір на користь якоїсь конкретної нерухомості.

Особливо рекомендується з ретельною увагою підійти до вивчення інфраструктури вибраного вами району. Якщо ви живете у великому місті, то проблема паркування може стати серйозною проблемою.

Якщо ж власного транспорту у вас поки що немає (і не передбачається у найближчому майбутньому), то зверніть увагу на громадський транспорт поблизу обраного вами житла. Просто підійдіть туди у години пік на поспостерігайте за найближчими зупинками. Корисним буде також сісти у громадський транспорт та декілька разів проїхатись до місця роботи, звернути увагу на зручність та час переміщення до роботи, адже вам доведеться рухатись цим маршрутом щодня і запізнення на роботу може не входити у ваші плани.

Якщо у вашій сім’ї є мала дитина чи декілька, чи очікується поповнення, на одне з пріоритетних місць виходить інший фактор: наявність неподалік зручного дитячого майданчика, дитсадка, школи, лікарні, продовольчого магазину та ін. Ці фактори однозначно будуть мати вплив на ваш спокій і комфорт у придбаній квартирі.

Адекватний вибір квартири – дуже непросте питання і потребує значну кількість зусиль та часу. І лише визначивши для себе однозначну ціль та логічно розпланувавши свої дії, можна з часом досягти успіху у своїй меті.

Однак, якщо у вас досить обмежений час, або якщо, наприклад, вас відправили у відрядження і вам потрібно лише квартира подобово, то краще звернутися до професійної агенції у справах нерухомості. Досвідчені фахівці, використовуючи напрацьовану роками базу, суттєво зменшать об’єм ваших зусиль та часу.