ВИБІР ГАРАЖА

/ / ВИБІР ГАРАЖА
ВИБІР ГАРАЖА2017-01-13T00:00:00+02:002017-01-16T09:06:53+02:00

Вибір ГАРАЖУ

Відомо, що зберігати машину краще в гаражі, а не у дворі будинку. Гаражне зберігання продовжує термін експлуатації автомобіля, адже, перебуваючи за цегляними, бетонними або, хоча б, залізними стінами, авто захищене від впливу таких атмосферних чинників як дощ, град, сніг, пекучі промені сонця.

Крім того, машину, що стоїть в гаражі, не подряпає хуліган і не помне початківець водій, який намагався припаркуватися поруч. Ось чому при покупці нового автомобіля варто подбати про те, щоб купити відповідний гаражний бокс - тим більше що в продажу представлена ​​велика кількість цікавих варіантів.

Які гаражі є

Якщо ви вирішили обзавестися власним гаражем, зверніть увагу на оголошення, які публікуються на сайті АН Сегмент. В нашій базі можна підібрати об'єкт за прийнятною ціною.

В продажі:

  • нові і бу споруди;
  • з цегли, бетону, блоків і заліза;
  • з ямою для ремонту машини або погребом для зберігання продуктів.

Найпоширеніший вид гаражів - монолітне цегляна будівля на легкому фундаменті, площею близько 25 м2. Такі об'єкти, в основному, знаходяться в гаражних кооперативах, а також у дворах і окремих секторах на території.

Екзотичні варіанти

Альтернативою традиційним стаціонарним гаражів сьогодні є модульні бокси, які не вимагають закладки фундаменту і великих вкладень в будівництво, а збираються за лічені дні. Модулі - сучасне рішення, але ще не настільки популярне. Більшість людей вважають, що монолітна споруда з цегли - куди надійніше.

Питання ціни

Навіть побіжного погляду на оголошення, представлені в базі АН Сегмент, досить, щоб переконатися: вартість гаражів в обласному центрі серйозно коливається. Так, простенький залізний бокс можна купити порівняно недорого. А ось цегляна споруда на дві машини в гаражному кооперативі неподалік від центру коштує значно дорожче.