Важливі моменти з підбором тимчасового житла!

/ / Важливі моменти з підбором тимчасового житла!
Важливі моменти з підбором тимчасового житла!2017-02-14T18:04:26+02:002017-02-14T18:04:26+02:00

Знайти знімне житло - не просто, і до його вибору треба підходити уважно.

Гаразд, якщо знайти житло допоможуть близькі або знайомі. Але все ж, частіше доводиться користуватися послугами посередників. Сотні людей при оренді квартир потрапляють в «мережі» шахраїв, або не дуже уважно ставляться до процесу знімання. Як результат, люди втрачають багато часу і грошей. Щоб цього уникнути, квартиронаймач повинен знати, як зняти квартиру в оренду.

Ця стаття розповість, якими прийомами користуються шахраї і про те, що слід знати при оренді квартири. Інформагентства Їх, при оренді житла, слід побоюватися в першу чергу. У ЗМІ багато пишуть про те, як різні «чорні ріелтори» обманюють людей. Однак, незважаючи на це, багато на їх вудку все ж трапляються. Люди «ведуться» на газетні оголошення, бо всі хочуть орендувати квартиру без посередника. Список, в якому будуть адреси, їм нададуть.

Там же будуть імена та номери телефонів людей здають житло. Можливо навіть укладення договору. Часто окрилені швидким успіхом, люди, як правило, договір не читають або читають неуважно. Потім раптом при обдзвоні з'ясовується, що цікавить квартира або давно здана, або вона зовсім не здається. Але гроші ж заплачені! А вся справа в підписаному договорі, який, з боку ріелтора, не містить зовсім ніяких зобов'язань, якщо житло за його ж списку не вдалося зняти. Виходить, що предмет договору, не що інше, як інформаційна послуга, яка фактично надано. Так що, гроші людині вже ніяк не повернути.

Висновок: не треба користуватися послугами таких агентств, хоча, по правді сказати, їх не просто розпізнати. Основний їх ознака - дешевизна. Чесний ріелтор зацікавлений в отриманні гарної комісії. А «чорний ріелтер» пропонує купу варіантів по «задешево». Так що, тільки одне це вже повинно насторожити. Крім цього, справжній агент з нерухомості, зажадає оплату лише після заселення. Обманщики, навпаки, просять, щоб оплата була проведена вперед.