Проблема з вибором ріелтора? Ми Вам допоможем!

/ / Проблема з вибором ріелтора? Ми Вам допоможем!
Проблема з вибором ріелтора? Ми Вам допоможем!2017-02-14T17:59:20+02:002017-02-14T17:59:20+02:00

Рано чи пізно, але доведеться зустрітися з проблемою вибору ріелтора.

Це важко, але можливо, особливо, що стосується не досвідчених у цій справі людей. Але, слідуючи простим правилам і інструкціям, можна легко вибрати підходящого ріелтора, нехай і за часів обману і шахрайства. Для початку визначимося з гонораром, якщо ріелтор бере занадто дешево - щось не так, адже людині повинно бути вигідно те, що він робить. Отже, зазвичай фахівець з нерухомості отримує від 3 до 7% від усієї угоди, буває, звичайно, і більше, але це залежить від угоди і бажання клієнта. За загальними підрахунками, люди звертаються вже до перевірених ріелторам, послугами яких вже користувалися знайомі або родичі.

Це, звичайно, можна, але, що робити, якщо таких знайомих немає? Один спосіб - позитивні відгуки від колишніх клієнтів цього ріелтора, про які ви можете дізнатися на його сайті або з реклами. Інший же спосіб - звернутися до великої ріелторської фірмі, яка вже давно розкручена і має вагу на ринку нерухомості. Такі великі фірми не здатні обдурити клієнта, тому що у них є зацікавленість у розвитку і подальшому просуванні фірми. Природно, кожен власник нерухомості хоче продати свою власність дорожче, тут варто вибрати ріелтора, який пропонує реальні терміни продажу і реальні ціни.

Ціни, встановлені ринком, ви можете перевірити, а, якщо ріелтор пропонує захмарну ціну, то тут щось нечисто. Оцініть професійні навички вашого ріелтора, задавайте всі, що цікавлять вас, питання, і дивіться на швидкість, з якою він на них відповідає. Це підходить, якщо ви нічого не тямите в ріелторському справі, якщо ж ви маєте якісь уявлення, то дійте на свій розсуд. Тепер розглянемо ще один критерій вибору ріелтора - це можливість обговорення питання в широкому колі професіоналів.

Отже, якщо ви вирішили податися в середню ріелторську фірму, то оцініть, наскільки доброзичливий там колектив, адже ваша угода - справа колективна. Ну, і самі розумієте, якщо співробітники не ладнають або працюють, так собі, і ледве-ледве рухають ногами, переміщаючись з кабінету в кабінет, то яка ж там робота. Тепер висновок. Щоб вибрати хорошого ріелтора або ріелторську фірму, треба не тільки керуватися порадами навколишніх і підбадьорювання колег цього самого ріелтора, а й спиратися на свої почуття і знання людей. Слід оцінити не тільки дії ріелтора і метод його розмови з вами, а й поведінка з колегами, як він розмовляє, як питає. Адже ваша угода може торкнутися весь відділ, тоді, як бути? Все буде робитися, «як-небудь»? Ні, потрібно враховувати і цей варіант, і в цьому випадку ввічливо попрощатися.