Нерухомість від АН "Сегмент"

/ / Нерухомість від АН "Сегмент"
Нерухомість від АН "Сегмент"2017-02-14T17:55:14+02:002017-02-14T17:55:14+02:00

Хоч би чим володів людина - машинами, заводами, будинками, пароплавами, - приходить час, коли майно потрібно продати. Для щасливчиків, що мають нерухомість, представляємо сайт Сегмент. Портал з новинами про житло, де можна подати оголошення про продаж або оренду: квартир, будинків, дач, ділянок. На сайті можна реалізувати або здати комерційну нерухомість: офіси, склади, виробництво, ресторани, кафе, торговельні площі, будівлі. Власники автотранспорту знайдуть для своїх залізних коней приміщення у вигляді гаражів, боксів, стоянок, машиномісць на парковці. Все, що має площу, що вимірюється в квадратних метрах, сотках, гектарах, можна продати, здати, купити і орендувати за допомогою порталу оголошень - нерухомість.

Крім приватної та комерційної інформації, Сегмент розміщує на своїх сторінках актуальні новини, що зачіпають тему нерухомість. Плани будівництва, нове в законодавстві, штрафні санкції - все, що може бути цікаво громадянам з питання житла. Крім того, на порталі є корисні статті, що розповідають про правила оформлення угод, перелік будівельних робіт, нюансах при купівлі та оренди приміщення.

Вторинна нерухомість представлена ​​докладними оголошеннями з фотографіями ділянок, квартир, гаражів, споруд, які дозволяють скласти перше враження при виборі об'єкта.

Портал має базу даних агентств нерухомості, які надають різноманітні послуги підбору, перевірки чистоти історії, ведення угоди, пропонують юридичну допомогу.

Комерційна нерухомість представлена ​​не тільки приміщеннями під офіс, склад, виробництво, але і пропозиціями з готовим бізнесом: салони краси, кафе, бари, ресторани, магазини, станції технічного обслуговування, автомийки, автостоянки.