Квартири від агенції Сегмент

/ / Квартири від агенції Сегмент
Квартири від агенції Сегмент2017-01-16T08:46:49+02:002017-01-16T08:46:49+02:00

Найбільш очевидний спосіб підвищити умови проживання - купити квартиру на вторинному ринку. Велика кількість різноманітних пропозицій нерухомості на будь-який смак представлено зараз - серед них ви обов'язково підберете те, що потрібно. А вирішити задачу легко і без клопоту допоможуть ріелтори агентства Сегмент.

Цікавить вторинка?

Щоб купити квартиру (вторинне житло), радимо спершу переглянути каталог, представлений на даній сторінці. Тут можна підібрати цікаві варіанти, які представлені в продажу, а потім зв'язатися з фахівцем (його контакти вказані в картці вибраного об'єкта). Подальшу роботу ми організуємо самі.

Ріелтори агентства Сегмент здійснюють весь комплекс заходів з купівлі (продажу):

  • Підбір вторинної нерухомості за вимогами клієнта.
  • Організація показу, коли це зручно покупцеві і продавцеві.
  • Встановлення домовленостей між сторонами, включаючи торг.
  • Повна перевірка юридичної чистоти.
  • Збір і підготовка документів купівлі-продажу, реєстрація угоди.
  • Підбір та отримання іпотечного кредиту, якщо це необхідно.

Будьте впевнені: з нами ви зможете недорого купити квартиру, на гранично вигідних умовах, а також отримаєте гарантії безпечної угоди, повного захисту ваших прав. Купівля вторинного житла в нашому агентстві - це не обтяжливий і швидкий процес, результатом якого ви обов'язково залишитеся задоволені!

Продаж квартир (вторинка): специфіка, підводні камені

Купівля нерухомості в старому житловому фонді пов'язана з рядом особливостей, однією з яких є питання прав власності. На жаль, але нерідко людина, що виступає в ролі продавця, є аж ніяк не єдиним власником, які мають право власності згідно із законом (спадкоємець, наприклад). Часом продавець і сам не знає про їхнє існування, але кваліфікований юрист обов'язково виявить їх, завдяки своїм знанням за частиною законодавства і досвіду роботи з документацією.

Ось чому покупка квартири завжди здійснюється за підтримки досвідчених кваліфікованих юристів. До ваших послуг - юридичний відділ агентства, співробітники якого виконають вичерпну перевірку відповідного об'єкта. Тільки після того як юридична чистота буде доведена, почнеться процес укладання угоди.

Уже підбираючи квартиру в нашому каталозі, ви маєте право запропонувати продавцю знизити її ціну. Тим самим, можна непогано заощадити на покупці, особливо якщо підійти до торгу розумно. Не соромтеся торгуватися - повірте: багато продавців легко йдуть на зниження вартості заради прискорення продажу.

Отже, вартість квартир (вторинне житло) часом різниться суттєво, і визначається рядом критеріїв. Щоб врахувати всі нюанси, звертайтеся до фахівців агентства - і тоді ви отримаєте заповітні ключі на гранично вигідних умовах!