Новини

/ Новини

Найбільш очевидний спосіб підвищити умови проживання - купити квартиру на вторинному ринку. Велика кількість різноманітних пропозицій нерухомості на будь-який смак представлено зараз - серед них ви обов'язково підберете те, що потрібно. А вирішити задачу легко і без клопоту допоможуть ріелтори агентства Сегмент.

Читати далі

Ви бажаєте обзавестися просторішим житлом і не залежати від сусідів? Можливо, варто купити будинок у цьому містечку. У цьому вам допоможуть фахівці агентства нерухомості Сегмент: ми підберемо варіант, який підходить за всіма критеріями, оформимо угоду і забезпечимо юридичну безпеку.

Читати далі

Знайти знімне житло - не просто, і до його вибору треба підходити уважно. Гаразд, якщо знайти житло допоможуть близькі або знайомі. Але все ж, частіше доводиться користуватися послугами посередників. Сотні людей при оренді квартир потрапляють в «мережі» шахраїв, або не дуже уважно ставляться до процесу знімання. Як результат, люди втрачають багато часу і грошей. Щоб цього уникнути, квартиронаймач повинен знати, як зняти квартиру в оренду. Ця стаття розповість, якими прийомами користуються шахраї і про те, що слід знати при оренді квартири. Інформагентства Їх, при оренді житла, слід побоюватися в першу чергу. У ЗМІ багато пишуть про те, як різні «чорні ріелтори» обманюють людей. Однак, незважаючи на це, багато на їх вудку все ж трапляються. Люди «ведуться» на газетні оголошення, бо всі хочуть орендувати квартиру без посередника. Список, в якому будуть адреси, їм нададуть.

Читати далі

Якщо більшість громадян зрозуміли, що покупка квартири через агентство нерухомості справа зручне, то деякі продавці бажають продати свою нерухомість самостійно. Давайте розглянемо, чи варто цим займатися. Про те, як організовано продаж квартир через фахівця з нерухомості, знає багато хто. Багато хто зрозумів переваги такого алгоритму дії, але це стосується покупців. Продавати ж квартири досі ще пробують самостійно. Що ж, і такі дії мають під собою підстави. Треба сказати, що якщо ви зумієте грамотно організувати справу, то дійсно, сума економії буде значною. Але для цього треба вивчити кілька непорушних істин.

Читати далі

Рано чи пізно, але доведеться зустрітися з проблемою вибору ріелтора. Це важко, але можливо, особливо, що стосується не досвідчених у цій справі людей. Але, слідуючи простим правилам і інструкціям, можна легко вибрати підходящого ріелтора, нехай і за часів обману і шахрайства. Для початку визначимося з гонораром, якщо ріелтор бере занадто дешево - щось не так, адже людині повинно бути вигідно те, що він робить. Отже, зазвичай фахівець з нерухомості отримує від 3 до 7% від усієї угоди, буває, звичайно, і більше, але це залежить від угоди і бажання клієнта. За загальними підрахунками, люди звертаються вже до перевірених ріелторам, послугами яких вже користувалися знайомі або родичі.

Читати далі

Хоч би чим володів людина - машинами, заводами, будинками, пароплавами, - приходить час, коли майно потрібно продати. Для щасливчиків, що мають нерухомість, представляємо сайт Сегмент. Портал з новинами про житло, де можна подати оголошення про продаж або оренду: квартир, будинків, дач, ділянок. На сайті можна реалізувати або здати комерційну нерухомість: офіси, склади, виробництво, ресторани, кафе, торговельні площі, будівлі. Власники автотранспорту знайдуть для своїх залізних коней приміщення у вигляді гаражів, боксів, стоянок, машиномісць на парковці. Все, що має площу, що вимірюється в квадратних метрах, сотках, гектарах, можна продати, здати, купити і орендувати за допомогою порталу оголошень - нерухомість.

Читати далі

Один з найбільш затребуваних видів комерційної нерухомості - офіси. Ці приміщення, а також цілі будівлі призначаються для облаштування робочого простору підприємства, яке може бути зайнято в будь-якій сфері діяльності (торгівля, виробництво, послуги та інше). Так само ви зможете купити, продати або взяти в оренду готовий бізнес.

Читати далі

Вибір ГАРАЖУ Відомо, що зберігати машину краще в гаражі, а не у дворі будинку. Гаражне зберігання продовжує термін експлуатації автомобіля, адже, перебуваючи за цегляними, бетонними або, хоча б, залізними стінами, авто захищене від впливу таких атмосферних чинників як дощ, град, сніг, пекучі промені сонця. Крім того, машину, що стоїть в гаражі, не подряпає хуліган і не помне початківець водій, який намагався припаркуватися поруч. Ось чому при покупці нового автомобіля варто подбати про те, щоб купити відповідний гаражний бокс - тим більше що в продажу представлена ​​велика кількість цікавих варіантів. Які гаражі є Якщо ви вирішили обзавестися власним гаражем, зверніть увагу на оголошення, які публікуються на сайті АН Сегмент. В нашій базі можна підібрати об'єкт за прийнятною ціною. В продажі:

Читати далі

Проблема придбання власного комфортного житла – одна з самих нагальних та життєво важливих практично для кожної людини. І в цьому нема нічого дивного, адже ніхто (чи майже ніхто) не погодиться жити в некомфортних умовах (без інженерних комунікацій, без опалення, в незручному районі без доріг чи транспортної розв’язки тощо).

Читати далі

Не кожен може одразу дати чітке означення, що ж таке насправді нерухоме майно. Але тут все відносно просто: нерухоме майно – це різноманітні земельні ділянки, а також побудовані на них споруди, будівлі чи інші об’єкти, пов’язані безпосередньо з землею. Якщо ще простіше, то це об’єкти, які неможливо перемістити з місця на місце без завдання шкоди їх вартості та призначення.

Читати далі