Розмістити оголошення

/ Розмістити оголошення

Інформація для тих, хто бажає розмістити оголошення на нашому сайті.

Якщо Ви маєте намір замовити послугу щодо продажу чи здавання в оренду Вашої нерухомості в нашій агенції, то розміщення оголошення для Вас буде безкоштовним. Якщо ж Ви бажаєте самостійно продавати чи здавати в оренду Вашу власність- то розміщення оголошення буде коштувати 50 грн на місяць.

Бажаємо успішної співпраці.

* Це поле - обов’язкове.
Максимальний розмір файлу: 3 Мб.
Допустимі розширення: jpg jpeg
Максимальний розмір файлу: 3 Мб.
Допустимі розширення: jpg jpeg
Максимальний розмір файлу: 3 Мб.
Допустимі розширення: jpg jpeg
Максимальний розмір файлу: 3 Мб.
Допустимі розширення: jpg jpeg

Найбільш очевидний спосіб підвищити умови проживання - купити квартиру на вторинному ринку. Велика кількість різноманітних пропозицій нерухомості на будь-який смак представлено зараз - серед них ви обов'язково підберете те, що потрібно. А вирішити задачу легко і без клопоту допоможуть ріелтори агентства Сегмент.

Читати далі

Ви бажаєте обзавестися просторішим житлом і не залежати від сусідів? Можливо, варто купити будинок у цьому містечку. У цьому вам допоможуть фахівці агентства нерухомості Сегмент: ми підберемо варіант, який підходить за всіма критеріями, оформимо угоду і забезпечимо юридичну безпеку.

Читати далі

Знайти знімне житло - не просто, і до його вибору треба підходити уважно. Гаразд, якщо знайти житло допоможуть близькі або знайомі. Але все ж, частіше доводиться користуватися послугами посередників. Сотні людей при оренді квартир потрапляють в «мережі» шахраїв, або не дуже уважно ставляться до процесу знімання. Як результат, люди втрачають багато часу і грошей. Щоб цього уникнути, квартиронаймач повинен знати, як зняти квартиру в оренду. Ця стаття розповість, якими прийомами користуються шахраї і про те, що слід знати при оренді квартири. Інформагентства Їх, при оренді житла, слід побоюватися в першу чергу. У ЗМІ багато пишуть про те, як різні «чорні ріелтори» обманюють людей. Однак, незважаючи на це, багато на їх вудку все ж трапляються. Люди «ведуться» на газетні оголошення, бо всі хочуть орендувати квартиру без посередника. Список, в якому будуть адреси, їм нададуть.

Читати далі